+371 29 190 732 - Mārtiņš(būvniecība)

+371 29 342 983 - Sandis(parketa darbi)

Mūsu pakalpojumi - grīdas

1. Parketa un dēļu grīdu ieklāšana

Vēlaties skaistu, mājīgu parketu vai varbūt dēļu grīdu? Mēs Jūsu vēlmes pārvērtīsim par īstenību! Piedāvājam ozolkoka, bērza, oša, priedes vai pat eksotisko sugu koku dēļu un parketa grīdu ieklāšanas darbus pilnā apjomā - no telpas sagatavošanas līdz gatavai, kvalitatīvi ieklātai grīdai. Tā kā pirms grīdas ieklāšanas ir svarīgi noteikt, kura veida grīda varētu būt piemērotākā tieši Jūsu telpām un vajadzībām, mūsu speciālisti izstāstīs katras grīdas specifiku un palīdzēs izvēlēties Jums atbalstošāko. Visus sagatavošanas un ieklāšanas darbus mēs veiksim stingri darba grafikā un tāmes ietvaros.


2. Parketa un dēļu grīdu, kā arī koka kāpņu restaurācija

Nezināt, ko iesākt ar veco koka grīdu? Pajautājiet mums! Vecās koka grīdas ir nenovērtēts dārgums – atšķirībā no jaunie-klātām grīdām, tās jau ir izturējušas laika pārbaudi un parasti ir nepieciešama tikai restaurācija, lai tās kalpotu vēl neskaitāmus gadus. Mūsu meistari atgriezīs šo grīdu seno dienu spožumu.


3. Dabīgā un homogēnā linoleja grīdu ieklāšana (ar šuvju sakausēšanu), linoleja flīzes (LVT)

Ja nepieciešama grīda telpām ar lielu noslodzi – birojos, koridoros, skolās – piemērotāks risinājums par koka grīdu var būt linolejs. Mūsu piedāvājumā ir gan dabīgā, gan mākslīgā (homogēnā) linoleja grīdas, gan LVT flīzes.


4. Ozolkoka parketa dēļu un citu sugu koku parketa pārdošana (ar piegādi), kā arī parketa dēļi un parkets siltajām grīdām.

Piedāvājam iespēju par ražotāja cenām iegādāties Latvijā ražotus ozolkoka parketa dēļus no Latvijā augušiem, kvalitatīviem kokiem. Jums nevajadzēs tērēt savu laiku un naudu, mūsu speciālisti atbrauks pie Jums, parādīs parketa paraugus un izstāstīs par to īpatnībām, kuras jāņem vērā, ieklājot grīdu. Atsevišķi vienojoties, varam sagādāt arī citu sugu koku dēļus (osis, priede, bērzs, u.c.). Visiem dēļiem, kurus piegādājam, sniedzam kvalitātes garantiju. Mēs arī piedāvājam parketa ieklāšanas un apdares materiālus kā arī materiālus terašu izveidei.


5. Konsultācijas par pareizu grīdas materiālu izvēli un ieklāšanu 

Ritenis nav jāizgudro no jauna – ja sekojat principam „dari pats!”, mūsu speciālisti sniegs Jums konsultācijas, kas palīdzēs saprast visus „burvju trikus” ceļā uz ideālu parketu vai dēļu grīdu.